Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/sv000900/www_root/ZDENKANEMETHOVA-SK/wp-includes/post-template.php on line 265

Hľadáte odpovede? Vyjadrite svoj názor…

Milí priatelia a nadšenci tém o partnerských vzťahoch :-)

Chcem Vás poprosiť o pomoc a to Vaším názorom.
Chcem pre Vás písať blog zameraný na rôzne oblasti týkajúce sa vzťahov. A keďže vzťahy sú “mojím každodenným chlebíčkom” a aj vášňou, je veľa vecí, ktoré mi víria hlavou a všetky sa mi zdajú byť dôležité a zaujímavé. Problém je však v tom, že si neviem vybrať s čím začať, ktorou otázkou, témou, oblasťou.

Preto som sa rozhodla obrátiť na Vás s pár otázkami a budem rada, keď mi na ne odpoviete, prípadne doplníte ďalším návrhom, otázkou.
Veľmi mi pomôže, keď mi napíšete, čo by Vás konkrétne zaujímalo ohľadom partnerského vzťahu. Môžem potom pre Vás vytvoriť sériu článkov, ktoré budú cielené na Vaše konkrétne otázky.

Dotazník je ANONYMNÝ, zaberie Vám cca 1 minútku.
Vaše odpovede mi pomôžu k lepšiemu nasmerovaniu a konkretizácii témy.

Vopred ĎAKUJEM
Vaša Zdenka

Dotazník nájdete TU

 

Zdenka Némethová

Som psychologička a trénerka vzťahov. Pomáham párom rozvíjať a žiť svoj láskyplným vzťah, pritom zostať sám sebou a žiť život podľa svojich predstav.
Svojim klientom šetrím čas a energiu investovanú do pokusov a omylov a nestrácať svoju nádej a pozitívne vyhliadky prv, než sa priblížia k svojim cieľom.

Môj príbeh si prečítate tu >>
Komentáre